hits counter
Kalkulator kredytu dla firm online - przez Internet 2018

Kalkulator kredytu onlineWiarygodne obliczenia
= niskie raty

Kredyt gotówkowy IN bank
  • Pierwsze miejsce w rankingach
  • Do 50 000 zł
  • RRSO: nawet 10,14%
Tani Kredyt gotówkowy BGŻ BNP PARIBAS
  • Wstępna decyzja przez telefon
  • Na samochód, motor, quada
  • RRSO: 18,05%
Tani Kredyt gotówkowy Ferratum
  • Minimum formalności (bez BIK)
  • Decyzja w 15 minut
  • Pierwsza pożyczka do 3000 zł
kalkulator kredytu dla firm

Kalkulator kredytu dla firm

Każdy przedsiębiorca poważnie myślący o przyszłości swojej firmy wie, że aby móc utrzymać się na rynku, być konkurencyjnym i pozyskiwać nowych klientów należy inwestować. Często łatwiej powiedzieć niż zrobić. Niestety spora część klientów czy pośredników ma tendencje do spóźniania się ze swoimi płatnościami przez co wiele firm ma problemy z płynnością finansową, nie wspominając już o oszczędnościach niezbędnych do dokonywania nowych inwestycji. Wszystko może powodować bezsenność i problemy z planowaniem przyszłości firmy a co za tym idzie także i dalszego rozwoju czy nawet utrzymania zatrudnienia. Dlatego też wielu przedsiębiorców rozważa zaciągnięcie kredytu gotówkowego, inwestycyjnego lub samochodowego. Najczęściej to dzięki jednemu z tych produktów można spokojniej podejść do interesów.

Oczywiście osoby prowadzące jednoosobowe firmy mają zupełnie inne potrzeby od dużych przedsiębiorstw produkcyjnych dlatego i wymagania odnośnie kredytowania będą zupełnie inne. Mimo, że każdy ma inne potrzeby wszyscy mogą znaleźć ofertę idealnie dobraną do indywidualnych potrzeb na niniejszej stronie internetowej. Jest to możliwe ponieważ każdy przedsiębiorca sam może w specjalnie przygotowanych narzędziach wprowadzić dane takie jak kwota i przeznaczenie kredytu, a także wybrany przez siebie rodzaj rat. Po podaniu takich informacji w czytelnej tabeli ukazują się najlepsze oferty dla podanych kryteriów. Co niezmiernie ważne podawane są informacje takie jak orientacyjna wysokość miesięcznej raty w przypadku wybrania danej oferty, a także wysokość oprocentowania pożyczki, prowizja i RRSO. Dlatego w zaledwie kilka chwil można bez problemu i bez wychodzenia z domu dokonać szybkiego porównania kilkunastu, czy kilkudziesięciu ofert dopasowanych do wymagań danej firmy.

Taki kalkulator kredytu dla firm jest bezstronny i nie uwydatnia zalet jednej oferty tym samym pomniejszając wady innej aby skusić klienta do wyboru jakiejś szczególnej oferty. Ponadto korzystanie z kalkulatora jest niezobowiązujące i darmowe. Bardzo ważną informacje pokazuje także ocena zadowolenia dokonana przez osoby, które wcześniej skorzystały z danej oferty. Dzięki niej można łatwo zorientować się, z którą instytucją finansową najlepiej jest podjąć współpracę.

Aby dodatkowo ułatwić uzyskanie pieniędzy i przyśpieszyć całą procedurę umożliwiamy złożenie wniosku o przyznanie kredytu do wybranej instytucji finansowej bezpośrednio z kalkulatora wysokości rat. Wystarczy wybrać najbardziej korzystną ofertę i wcisnąć przycisk „zamów teraz” aby ukazał się formularz, w którym należy podać niezbędne dane. Wszystkie formularze są specjalnie zabezpieczone tak aby nikt nie mógł mieć wglądu we wpisywane informacje. Ponadto formularz wysyłany jest bezpośrednio do przedstawiciela wybranego banku, który niezwłocznie przekazuje sprawę do realizacji. Dlatego złożenie wniosku online jest zdecydowanie szybsze i wygodniejsze niż metody tradycyjne. A ponieważ nie jest to prawie w ogóle czasochłonne doradzamy wysłanie wniosków do dwóch lub trzech najlepszych banków aby zwiększyć swoje szanse na szybkie otrzymanie pieniędzy. Bo jak wszystkim wiadomo również czas to pieniądz.

x
Nasza strona korzysta z plików cookies wyłącznie w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania. Przeglądając naszą stronę wyrażasz na to zgodę.