hits counter
Kalkulator kredytu gotówkowego online - przez Internet 2018

Kalkulator kredytu onlineWiarygodne obliczenia
= niskie raty

Kredyt gotówkowy IN bank
  • Pierwsze miejsce w rankingach
  • Do 50 000 zł
  • RRSO: nawet 10,14%
Tani Kredyt gotówkowy BGŻ BNP PARIBAS
  • Wstępna decyzja przez telefon
  • Na samochód, motor, quada
  • RRSO: 18,05%
Tani Kredyt gotówkowy Ferratum
  • Minimum formalności (bez BIK)
  • Decyzja w 15 minut
  • Pierwsza pożyczka do 3000 zł
kalkulator kredytu gotówkowego

Kalkulator kredytu gotówkowego

Z powodu swojej wszechstronności i względnie łatwej dostępności kredyty gotówkowe są najbardziej popularnym produktem finansowym wśród Polaków. Są one wybierane często dlatego, że nie trzeba przedstawiać instytucji finansowej celu na jaki przeznaczy się pieniądze. Oznacza to, że uzyskaną pomoc finansową można przeznaczyć zarówno na remont mieszkania jak i na wymarzoną wycieczkę, lub zakup samochodu. Co więcej, aby uzyskać pieniądze często nie trzeba mieć poręczycieli czy zabezpieczenia majątkowego. W dodatku komplet wymaganych dokumentów jest bardzo podstawowy dzięki czemu całą procedurę można przejść błyskawicznie.

Najtrudniejsze w całym procederze jest znalezienie oferty idealnie dopasowanej do potrzeb danego klienta. Samodzielne porównywanie dziesiątek ofert i chodzenie od jednego banku do drugiego może mieć sens tylko jeżeli ktoś ma fachową wiedzę pozwalającą na odnalezienie się w bankowym żargonie i dużo wolnego czasu. Jednak zdecydowana większość klientów często jest w pośpiechu i nie posiada specjalistycznej wiedzy o tym co wpływa na wysokość miesięcznej raty. Dlatego dobrym rozwiązaniem jest skorzystanie z internetowego kalkulatora, który na podstawie podany informacji szybko porówna kilkanaście ofert i wskaże tę najbardziej korzystną dla każdego klienta.

W przeprowadzanych obliczeniach brane pod uwagę są zawsze tylko najbardziej aktualne oferty i obowiązujące promocje. Dodatkowo można wybrać opcję rat równych, lub malejących, lub skorzystać z dodatkowych usług w celu obniżenia marży, lub prowizji. Wyniki obliczeń ukazywane są w przejrzystej tabeli zawierającej wszystkie najważniejsze informacje takie jak wysokość prowizji banku, marża, RRSO czyli Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania, oraz oczywiście orientacyjna wysokość miesięcznej raty. Najważniejszym spośród tych czynników jest RRSO ponieważ uwzględnia wszystkie koszta związane z obsługą zadłużenia czyli poza oprocentowaniem także wspomnianą już prowizję i marżę, ale także na przykład ubezpieczenie, które często jest obowiązkowe, a którego koszt także ponosi klient (coraz częściej zdarza się, że bank zwraca koszty związane z ubezpieczeniem w przypadku wcześniejszej spłaty całego kapitału kredytu gotówkowego).

Wszystkie narzędzia służące do porównania pożyczek gotówkowych umożliwiają także wysłanie wniosku o przyznanie kredytu do wybranej instytucji finansowej. Wystarczy tylko wypełnić krótki formularz podając tylko bardzo podstawowe dane aby przedstawiciel banku mógł nawiązać kontakt i omówić wszystkie niezbędne szczegóły. Formularze te są zabezpieczone na takiej samej zasadzie jak konta bankowe dlatego są stuprocentowo bezpieczne i nikt niepowołany nie ma możliwości przechwycenia wpisywanych informacji. A ponieważ formularz trafia bezpośrednio do banku cały proces trwa niezwykle krótko a więc można liczyć na otrzymanie pieniędzy w ciągu kilku dni.

x
Nasza strona korzysta z plików cookies wyłącznie w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania. Przeglądając naszą stronę wyrażasz na to zgodę.