hits counter
Kalkulator kredytu konsolidacyjnego online 2018

Kalkulator kredytu onlineWiarygodne obliczenia
= niskie raty

ozdoba

Kalkulator kredytu konsolidacyjnego

Kredyt konsolidacyjny to idealne rozwiązanie dla osób, które zdecydowały się na zbyt wiele zobowiązań finansowych na raz. Coraz częściej zdarzają się przypadki klientów, którzy w czasach prosperity przyzwyczaili się do stałych (często rosnących) zarobków i z powodu niecierpliwości, czy możliwości zrobienia dobrego interesu zdecydowali się na zaciągnięcie kredytu hipotecznego i gotówkowego czy samochodowego. Gdy doliczy się do tego rozmaite inne raty czy inne nieprzewidziane wydatki może być mowa o niemałych kwotach. A wraz z nadejściem osłabienia kondycji polskiej gospodarki i spadkiem dochodów często wydaje się, że suma wszystkich miesięcznych rat wymagających spłaty jest zbyt duża. W tak niekorzystnej sytuacji, gdy comiesięczne dochody nie wystarczają na pokrycie wszystkich swoich zobowiązań warto jest rozważyć wszystkie możliwości pozwalające na poradzenie sobie z problemami finansowymi. A najlepszym rozwiązaniem będzie zaciągnięcie kredytu konsolidacyjnego.

Dzięki takiemu rozwiązaniu można w bardzo łatwy sposób zamienić wszystkie swoje obecne zobowiązania na jedno nowe z niższą ratą. Jest to możliwe ponieważ po podpisaniu odpowiednich umów bank, w którym zaciąga się kredyt konsolidacyjny spłaca wszystkie pozostałe pożyczki. Dlatego klient zostaje tylko z jednym długiem. Ponadto ponieważ tego rodzaju finansowanie jest bardzo nisko oprocentowane jest niezwykle opłacalne. Co więcej, istnieje często możliwość wydłużenia okresu spłaty nawet do kilkudziesięciu lat przez co miesięczna rata jest odczuwalnie niższa.

Jest jednak kilka bardzo istotnych warunków otrzymania takiego finansowania. Po pierwsze trzeba oczywiście mieć dobrze udokumentowane źródło dochodu. Po drugie, ponieważ mowa tu o z reguły dużych kwotach instytucje finansowe wymagają często zabezpieczenia pożyczki hipoteką na jakiejś nieruchomości. Posiadanie nieruchomości już obciążonej hipoteką nie powinno stanowić problemu ponieważ założenie jest takie, że kredyt konsolidacyjny ma między innymi wpłacić ten hipoteczny. Dlatego zawsze warto jest spróbować uzyskać taką pomoc finansową.

Mało kto decyduje się na zaciągnięcie takiego zobowiązania ponieważ początkowo gdy znajdziemy się w trudnej sytuacji o wiele łatwiej jest narzucić sobie większą dyscyplinę finansową. Jeżeli jednak już nie ma innej opcji i trzeba się podratować warto jest dokładnie przeanalizować oferty instytucji finansowych przed podjęciem ostatecznej decyzji. Dokonanie samodzielnego porównania jest bardzo czasochłonne i wymaga posiadania dogłębnej wiedzy z zakresu finansów osobistych. Dlatego o wiele łatwiej i szybciej jest skorzystać z internetowego kalkulatora wysokości rat. Takie narzędzia wykażą najlepszą ofertę dla wskazanych danych. Wystarczy jak najbardziej rzetelnie wypełnić wszystkie pola aby po chwili ujrzeć wyliczenia i znaleźć dla siebie najlepszą ofertę.

Bezpośrednio z kalkulatora można wysłać wniosek do wybranej instytucji finansowej. Wysłanie wniosku nie zajmuje dużo czasu, jest zupełnie niezobowiązujące i stuprocentowo bezpieczne. Ponieważ formularz jest specjalnie zabezpieczony i zaszyfrowany nikt niepowołany nie może przechwycić podawanych informacji. A ponieważ trafia on bezpośrednio do wybranej instytucji finansowej cała procedura jest błyskawiczna.

x
Nasza strona korzysta z plików cookies wyłącznie w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania. Przeglądając naszą stronę wyrażasz na to zgodę.