hits counter
Kalkulator kredytu samochodowego na 2018

Kalkulator kredytu onlineWiarygodne obliczenia
= niskie raty

Kredyt gotówkowy IN bank
  • Pierwsze miejsce w rankingach
  • Do 50 000 zł
  • RRSO: nawet 10,14%
Tani Kredyt gotówkowy BGŻ BNP PARIBAS
  • Wstępna decyzja przez telefon
  • Na samochód, motor, quada
  • RRSO: 18,05%
Tani Kredyt gotówkowy Ferratum
  • Minimum formalności (bez BIK)
  • Decyzja w 15 minut
  • Pierwsza pożyczka do 3000 zł
kalkulator kredytu samochodowego

Kalkulator kredytu samochodowego

W dzisiejszych czasach niemal z dnia na dzień tempo życia wzrasta, a kto nie nadąża za zmieniającymi się realiami pozostaje w tyle. Poza niewielką grupą szczęściarzy, którzy mogą pracować w domu zdecydowana większość ludzi musi codziennie dojeżdżać do pracy czy na uczelnię. Jakość usług świadczonych przez komunikację publiczną pozostawia wiele do życzenia a ponieważ posiadanie własnego samochodu nie jest już oznaką luksusu czy jakiegoś szczególnego dobrobytu coraz więcej osób decyduje się na zakup własnego pojazdu. I podczas gdy niemal każdy ma jakąś ulubioną markę czy wymarzone auto mało kto orientuje się w dostępnych opcjach kredytowych, które mógłby taki zakup umożliwić.

Teoretycznie można chodzić od jednej instytucji finansowej do drugiej i samodzielnie porównywać oferty. Aczkolwiek wymaga to znakomitej wiedzy z zakresu bankowości i finansów osobistych i sporej ilości wolnego czasu na stanie w kolejkach i rozmowy z doradcami klienta. Warto też zauważyć, że w każdym banku najprawdopodobniej usłyszymy, że oferta akurat tej instytucji jest najlepsza, a więc może być trudno dokonać obiektywnej oceny. Dlatego o wiele korzystniej (i z punktu widzenia zaoszczędzonego czasu i własnych finansów) jest skorzystać z kalkulatora kredytów online. Dzięki takiemu rozwiązaniu nie tylko nie trzeba stać w kolejkach i jeździć od jednej instytucji finansowej do drugiej, ale można też porównać oferty banków, które nie mają żadnej siedziby w najbliższej okolicy.

Kalkulator kredytu samochodowego, który znajduje się na tej stronie umożliwia szybkie porównanie kilkunastu najlepszych ofert. Wystarczy w odpowiednie pola wpisać informacje takie jak wymagana kwota, rok produkcji auta i jego wartość, rodzaj rat i planowany okres spłaty. Nasze narzędzie szybko dokonuje obliczeń i w czytelnej tabeli przedstawia orientacyjną wysokość raty, a także wysokość prowizji i oprocentowania. Dzięki temu można zaoszczędzić mnóstwo czasu i nie potrzeba mieć fachowej wiedzy aby móc porównać dziesiątki ofert. Co więcej bezpośrednio z kalkulatora można złożyć wniosek o przyznanie finansowania.

Aby móc złożyć wniosek online należy wypełnić i wysłać krótki formularz, który umożliwi przedstawicielowi wybranej instytucji finansowej kontakt z klientem. Wszystkie formularze wysyłane są tylko do wybranego banku a więc nikt do tego nieupoważniony nie może przejąć wpisywanych w formularz informacji. A ponieważ trafia on bezpośrednio do odpowiedniego doradcy klienta cała procedura jest na prawdę błyskawiczna. Dodatkowo wszystkie formularze są zabezpieczone i zaszyfrowane w celu uniemożliwienia osobom trzecim przechwycenia poufnych informacji. Dlatego cały proces jest niezwykle szybki i stuprocentowo bezpieczny.

Jeżeli mimo tych wszystkich atutów ktoś nadal nie jest przekonany co do wyboru jakiejś oferty zawsze można skorzystać z usług profesjonalnych doradców finansowych, którzy nieodpłatnie doradzą jaka oferta będzie najbardziej korzystna dla każdego klienta indywidualnie.

x
Nasza strona korzysta z plików cookies wyłącznie w celu zapewnienia poprawnego funkcjonowania. Przeglądając naszą stronę wyrażasz na to zgodę.